Paulina & Michał |Sesja poślubna | Jedlnia Letnisko


Sesja poślubna

Paulina i Michał brali ślub w Kielcach, ale umówiliśmy się, że sesja poślubna odbędzie się mniej więcej w połowie drogi z Warszawy do Kielc, czyli w okolicy Jedlni Letnisko. Chcieliśmy zrobić słoneczne zdjęcia w naturze, na polu, w lesie, czyli tam gdzie jest naturalnie i zielono.

Prawie jak “Pan Tadeusz”

Pewnego, bardzo niepewnego pogodowo popołudnia spotkaliśmy się w umówionym miejscu, a tam, oprócz wymarzonej pogody, czekał na nas krajobraz rodem z “Pana Tadeusza”! Czyli pola malowane zbożem rozmaitym, wyzłacane pszenicą… mało tego, nawet brzozowy gaj się zgadzał! Jedynie dworku Sopliców brakowało pośród tej scenerii! Chociaż znaleźliśmy opuszczoną stodołę…

Ta para to potrafi!

Rzadko się zdarza, żeby całą sesję ślubną udało się zrobić w ciągu godziny. A nam się udało! Działaliśmy tego dnia pod pewną presją czasu, bo zaczęliśmy późno, ale udało się zebrać materiał dużo szybciej niż przewidywałam. Dlaczego? Myślę, powodem tego jest fakt, że Paulina i Michał potrafią się bez problemu odnaleźć przed obiektywem. Są przy tym bardzo naturalni, co tylko pomogło w realizacji koncepcji.