Anastasiya & Kacper |Reportaż Ślubny| Warszawa


Z Nastią i Kacprem umówiliśmy się na 15 minut przed ceremonią ich ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wilanowie. Jednak warszawskie korki potrafią mocno zaskoczyć nawet w sobotę, dlatego po wielu perypetiach, szukaniu objazdu, przeżyciu potyczki z panem ochroniarzem przy parkingu, do urzędu stanu cywilnego wbiegłam dosłownie w ostatniej chwili przed rozpoczęciem ceremonii. Ledwie zdążyłam odzyskać oddech i przygotować aparaty, a już drzwi sali ślubnej otorzyły się, zapraszając narzeczonych do wejścia.

Alternatywna Para Młoda

Anastasiya & Kacper to piękna, powiedziałabym alternatywna para młoda. Ona w pięknej, niecodziennej sukience, miejscami przeźroczystej, pięknie uszytej, z niespotykanym kolorem włosów i wiśniową szminką na ustach. On w tradycyjnym garniturze, ale z burzą niesfornych blond włosów wokół twarzy. Razem prezentowali się cudnie.

Ceremonia

Ceremonia była bardzo skromna, bo oprócz Pary Młodej byli na niej tylko ich rodzice. I to właśnie spowodowało, że atmosfera podczas ślubu była niezwykle intymna. Pdczas nakładania sobie obrączek popłynęło wiele łez wzruszenia. Płakali chyba wszyscy obecni, nawet mi w oku zakręciła się mała łezka. Ogólnie dał się zauważyć ogrom czułości i ogólna radość. Było pięknie!

Po ślubie wybraliśmy się na krótką sesję zdjęciową do pobliskiego parku przy pałacu w Wilanowie. Można się domyślić, że w sobotnie popołudnie,  tuż obok pikniku rodzinnego, który zorganizowano akurat tego dnia, nie było łatwo uciec przed ludźmi. Jednak mimo przeciwności udało się nam stworzyć całkiem pozytywny plener, który oddał nastrój tego dnia.