Ania i Paweł | Sesja narzeczeńska na plaży

18/05/2019

Gdzie znaleźć plażę do zdjęć?

Czy sesja narzeczeńska na plaży musi odbyć się nad morzem? Niekoniecznie! Czasem nie mamy czasu lub też możliwości aby jechać daleko, dlatego miejsce sesji często musi być po prostu łatwo dostępne. Na szczęście wiele jest w Polsce jezior i rzek, do których przylega plaża. Chcąc zrobić zdjęcia w pobliżu Warszawy nie musiałam szukać długo. Okolice Warszawy obfitują w interesujące zakątki, a tereny przylegające do Wisły wystarczyły nam aż nadto. Inny przykład sesji nad Wisłą znajdziecie tutaj.

Mało i szybko czasem znaczy więcej

Historia tej sesji jest dość zawiła i skomplikowana, ale podsumować można ją tak, że miała być bardzo krótka, a jej efektem miało być 5 zdjęć. Życie jednak polega na tym, że lubi nas zaskakiwać, a ja czuję, że mam to szczęście, że zaskakuje mnie zdecydowanie częściej w pozytywny sposób. Czym tym razem zaskoczyło? Tym, że para, którą spotkałam ma w sobie taką naturalność pozowania, że w ciągu tej chwili, przez którą się widzieliśmy, powstała praktycznie pełna sesja narzeczeńska.

Naturalność jest piękna

Ania i Paweł  właściwie bez mojej pomocy potrafili wytworzyć klimat, który ja fotografując tylko ułożyłam w kadry. Pokazali mi siebie i swoje wzajemne przywiązanie, ja tylko utrwaliłam ten piękny etap ich życia na swoich zdjęciach. Wiele razy już to pisałam, ale powtórzę to jeszcze raz. Dla takich pięknych ludzi (nie tylko zewnętrznie) warto być fotografem. Warto być tym, kto zapisuje wspomnienia – na zawsze.