Mini sesje świąteczne w studio 2022 | Warszawa

W 2022 roku odbyła się pierwsza edycja mini sesji świątecznych w studio w Warszawie, którą zorganizowałam. Muszę przyznać, że było to dla mnie nie lada wyzwanie logistyczne i kreatywne, ale było warto! Odwiedziły mnie przesympatyczne rodzinki, w tym duża część moich par ślubnych, którym już powiększyła się rodzina lub też spodziewają się potomstwa.

Dla mnie jest to bardzo ciekawe przeżycie, patrzeć jak rodzinki się rozwijają, pary młode zmieniają się w rodziców, dzieci rosną.

Czy warto przyjść na świąteczną mini sesję?

Jeśli kochacie atmosferę świąt, zapach cynamonu i pierników, możecie cieszyć się nimi już wcześniej, przychodząc na taką sesję. Jest to idealne wprowadzenie do atmosfery radości i zabawy. Poza tym sesje świąteczne mają ogrom zalet i przydatności. Tylko kilka z nich poniżej:

  • Przygotowywanie się do mini sesji świątecznych może stać się rodzinną tradycją, która buduje więź między członkami rodziny i tworzy wspólne doświadczenia.
  • Zdjęcia z mini sesji świątecznych można wykorzystać jako oryginalne upominki dla rodziny i przyjaciół lub jako motyw na kartki świąteczne.
  • Mini sesje świąteczne dostarczają fotografii, które można umieścić na przykład w specjalnym albumie świątecznym, który będzie się powiększać z każdym kolejnym rokiem.
  • Przeglądanie zdjęć z poprzednich mini sesji świątecznych bezsprzecznie może przynieść wiele radości i wzruszeń w przyszłości.

Jeśli jeszcze nie próbowaliście, to na pewno czas to zmienić! Tymczasem zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć z mini sesji świątecznych z roku 2022.