Ola i Tomek | Zdjęcia ze ślubu| Warszawa


Zdjęcia ze ślubu – Dlaczego przygotowania w domu są dobrym pomysłem?

Kiedyś wydawało mi się, że najbardziej fotogeniczne są przygotowania w hotelach. Miejsca wydawały mi się bardziej poukładane, bardziej estetyczne niż w prywatnych domach. Jednak ostatnio trafiam na tak dużo interesujących wnętrz, ciepłych, urządzonych z pomysłem i duszą, że zaczynam zmieniać zdanie.

Najpierw rzucił mi się w oczy kredens. Ciężki, drewniany, przedwojenny piękny mebel. Należał do pradziadków Oli. Potem zauważyłam, że cały salon wypełniają tego rodzaju meble, jak podejrzewam każdy ma swoją własną historię. Następnie w innym pokoju dostrzegłam kolekcję lalek i różnego rodzaju figurek. To wszystko miało swój klimat!

W tym domu odbyły się przygotowania zarówno Oli, jak i Tomka i tej scenerii nie zamieniłabym na żaden, nawet najbardziej elegancki hotel

Ola wybrała na ten dzień nie białą suknię, wcale też nie kremową. Suknia była kolorowa! Radosna niczym łąka, usiana była makami (co w jakiś sposób nawiązuje do sesji narzeczeńskiej na makowej łące, na którą wcześniej się spotkaliśmy). Do tego wianek z żywych kwiatów na głowie. Cudnie i niestandardowo.

Tomek natomiast miał, owszem tradycyjnie granatowy garnitur, ale muchę i spinki do mankietów w kwiaty. Poszetka też była kolorowa. Jednym słowem tego dnia w strojach królował kolor i kwiaty.

Ślub w kościele

Do ślubu przyjechali kremowym Cadillakiem, gdzie czekali już na nich goście. Do kościoła weszli razem z księdzem, a w środku przysięgli sobie, że zawsze już będą razem.  Po ceremonii, podczas wychodzenia z kościoła, latał nad nimi nakręcany przez księdza gołąb. Z czymś takim się jeszcze dotąd nie spotkałam, ale lubię kiedy duchowni też mają poczucie humoru.

Dwór pod Kasztanowcami

Przyjęcie weselne było w dworze pod kasztanowcami, który stylem przypominał mi ten przedwojenny kredens ustawiony w rodzinnym domu Oli. Z jednej strony stary zegar, kredensy i  kanapy w stylu retro, z drugiej biała, jasna oranżeria, z ogromnymi oknami i okrągłymi stołami. Teren dworku otoczony jest polami uprawnymi i polnymi drogami. Śliczne miejsce, z którego udało się nam wyrwać dosłownie na pięć minut przed zmierzchem i wykonać kilka zdjęć na krótkiej sesji plenerowej.

Miejsce Ceremonii: Kościół Pw. Bł. E.Detkensa

Miejsce Przyjęcia:  Dwór pod Kasztanowcami

Film: Love Stories by Studio Pstro

Makijaż Panny Młodej: Beauty & Flowers Art

Bukiet i wianek Panny Młodej Beauty & Flowers Art

Dekoracja sali: Beauty & Flowers Art