Magda i Tomek | Reportaż ze ślubu | Stare Miasto


Piękne Stare Miasto

Stare Miasto w Warszawie to miejsce chyba najbardziej romantyczne w całej Warszawie. kilka wąskich uliczek, pokrytych brukiem, kamienice, nawiązujące stylem do dawnych czasó… To tam właśnie Magda i Tomek postanowili wziąć swój ślub, który miał miejsce w Pałacu Ślubów przy Placu Zamkowym w Warszawie, natomiast przyjęcie odbyło się w Restauracji „Bazyliszek” przy Rynku Starego Miasta.

Ile mogą trwać przygotowania?

Czy zastanawialiście się kiedyś jak długo trwają przygotowania do ślubu? Często spotykam pary, które rozpoczynają planowanie rok, a czasem nawet dwa lata przed ślubem. Ma to swoje wytłumaczenie w długich terminach oczekiwania na salę i usługodawców. Okazuje się jednak, że są tacy, którym udaje się przygotować wszystko w mniej niż trzy miesiące. I to nawet na Starym Mieście w Warszawie!

Tyle właśnie zajęło Magdzie i Tomkowi zorganizowanie ich ślubu i wesela. Przyjęcie miało miejsce w listopadzie. Bo czemu nie? Dzień był mroźny, słoneczny i oczywiście – jak to o tej porze roku bywa – krótki. To między innymi dodało mu przytulności. Bo świąteczne dekoracje i oświetlenie były już rozwieszone, a jak wiadomo, w ciemności te światła wyglądają magicznie!

Makijaż Panny Młodej to dzieło Aleksandry Okoń.