Kalina |Sesja Portretowa| Stare Miasto, Warszawa


Sesja portretowa na warszawskiej starówce

Sesja portretowa o świcie? Zawsze marzyłam o zrobieniu zdjęć na Warszawskiej Starówce bardzo wcześnie rano.  Wyobrażałam sobie to piękne, klimatyczne światło, nieokreśloną aurę tajemniczości, puste ulice, przez które tylko czasem przemknie jakiś żyjący jeszcze dniem poprzednim imprezowicz. Taka okazja nadarzyła się jakiś czas temu, kiedy o zdjęcia poprosiła mnie Kalina.

Świt

Sesję z Kaliną zaczęłyśmy w niedzielę przed 6.00 rano i pora ta spełniła moje wyobrażenia. Senna mgła otaczała jeszcze miasto kiedy zaczęłam fotografować.

Już na początku Kalina zaskoczyła mnie swoim przygotowaniem do sesji, a najbardziej ilością ubrań, które na nią przygotowała. Wybrałyśmy z tego wszystkiego trzy stylizacje, w których wystąpiła.

Dlaczego jest pięknie

Przy okazji zdjęć urządziłyśmy sobie spokojny spacer ulicami Starego Miasta, porozmawiałyśmy. Miałam wrażenie jakbym znała Kalinę już dawno, tak swobodnie czułyśmy się w swoim towarzystwie.  I pewnie powtórzę się po raz kolejny pisząc, że między innymi za to lubię fotografię. Za możliwość poznania skrawka czyjegoś życia. Skrawka, siebie, który osoba stojąca przed moim obiektywem chce mi pokazać.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia zdjęć.