Ula | sesja lifestylowa | Słodki Stół


Słodki Stół Urszi

Znacie takie osoby, które swoją obecnością, podejściem do życia i samą rozmową potrafią Was zmotywować do działania bardziej niż przeczytanie tuzina poradników motywacyjnych? Tak właśnie można by przedstawić Ulę. W jej towarzystwie wszystko wydaje się możliwe. Jest tak naładowana energetycznie, że tej energii może wystarczyć dla większej liczby osób. Sadzę, że bierze się to z prawdziwej pasji, z którą wykonuje swoją pracę. A co jest jej pracą? Ula prowadzi firmę SŁODKI STÓŁ, gdzie przygotowuje słodkie pyszności, torty, ozdoby i całą, potrzebną do takiego przedsięwzięcia, masę rzeczy.

Uczta dla fotografa

Jako fotograf mam rzadko spotykaną okazję spotykać takie właśnie osoby, za co jestem ogromnie wdzięczna. Ula przygotowała książkę w formie e-booka, którą ilustrują moje zdjęcia. Miałam okazję obserwować Ulę przy pracy a także zobaczyć (i spróbować 😀 ) jej efekty. Uwielbiam kiedy zapraszacie mnie do oglądania swojej pracy “od kuchni”, bo kiedy jesteśćie pochłonięci swoimi zadaniami, zapominacie chociaż na chwilę o tym, że jesteście fotografowani. A mi w to graj!

Profesjonalizm nie tylko w pracy

Nie znajdziecie u Uli bylejakości. Wszystko, co ją otacza jest przemyślane i dopracowane. I nie chodzi tutaj tylko o jej profesjonalną stronę, ale także domową. Każdy gość w jej domu jest doceniony i na pewno nie wyjdzie z niego głodny 😀 Kiedy z mężem zapraszają gości, na stole ląduje odświętna zastawa, a sam stół jest pięknie przystrojony. To takie piękne tak celebrować nawet małe wydarzenia. Robiąc tak możemy mieć więcej świąt w roku. Do pójścia właśnie w tym kierunku czuję się po spotkaniu z Ulą zmotywowana.

Tutaj znajdziecie link do instagrama Uli: @urszi_i a tutaj do jej e-booka

Makijaż do sesji okładkowej wykonała jedna z najbardziej pomocnych wizażystek: Marlena Jabłońska

Balony: PartyMika